Cím: 1183 Budapest, Üllői út 452. Térképen Tel: (1) 290-2417 ZilaGO rendelés

Cukrász állás

Csatlakozz hozzánk Cukrász pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Meglévő csapatunkat bővítendő, kávéházunkba cukrász kollégákat keresünk a következő posztokra:

  • szeletelő poszt
  • masszaposzt
  • francia desszertes poszt
  • délutános beadó

Tapasztalattal rendelkező, elhivatott, szakmájára igényes kollégákat keresünk.

Cukrászatunk a legmodernebb gépekkel felszerelt, melyek nagyban megkönnyítik a napi munkavégzést.
Munkaidő heti 5 nap, 6:00-tól 14:30-ig.

Amit kínálunk:

  • szakmailag elhivatott tulajdonosok és vezetők
  • legújabb gépekkel felszerelt műhely
  • modern technológiák megismerése
  • igényes, kulturált munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés
  • állandó délelőttös műszak
  • 5 napos munkahét
  • bejelentett 8 órás munkaviszony
  • napi 1 étkezés biztosítása (saját melegkonyha)

Fontosnak tartjuk:

  • a szakmai igányességet, szakmaszeretet
  • megbízhatóságot
  • alapos és pontos munkavégzést.

  • Fényképes önéletrajzodat a cv-cukrasz@zilakavehaz.hu emailcímre küldd el! Ha munkáidról vannak fotók, néhányat közülük kérlek, csatolj!

Néhány szó magunkról

  • A Zila Kávéház és Étterem több, mint 30 éves cukrászati múlttal rendelkezik, 2003 óta pedig klasszikus kávéházként és étteremként is működünk.
  • Az elmúlt évek során több száz családi és céges rendezvényt bonyolítottunk le, melyek között számos kitelepülés is szerepelt.
  • Cukrászatunk Magyarország tortái révén országos ismertségre tett szert, egyik legnépszerűbb Magyarország tortája, a Kecskeméti barackos kölestorta 2011-ben saját szabadalmaztatású és gyártású szilikon tortaformánkban, a Zila Tortaformában készült.
  • A kijárási korlátozás alatt ZilaGo néven elindítottuk házhozszállításunkat, mely a minőségi süteményeinknek, ételeinknek és szolgáltatásunknak köszönhetően rendkívül népszerű lett – ennek köszönhetően azt éttermünk újranyitását követően is megtartottuk.
Scroll To Top