Cím: 1183 Budapest, Üllői út 452. Térképen Tel: (1) 290-2417 ZilaGO rendelés

Pincér állás

DSC05243-2

Csatlakozz hozzánk

Pincér

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

A Budapest, 18. kerületi Zila Kávéház és Étterembe, azonnali munkakezdéssel PINCÉR kollégát keresünk. Legyél tagja pörgős, fiatalos csapatunknak, versenyképes, forgalom-arányos munkabérrel!

Ha nálunk dolgozol, feladataid közé fog tartozni az éttermi és kávéházi vendégek kiszolgálása, illetve saját rendezvényeinken a felszolgálás.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér,
  • magas, forgalomarányos fizetés,
  • fiatalos, összetartó csapat,
  • családi légkör,
  • rugalmas munkaidőbeosztás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Fontos, hogy angolul vagy németül jól beszélj, megjelenésedre legyél igényes, szeress emberekkel dolgozni és elhivatott legyél

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előnyt jelent, ha több nyelven is beszélsz, ha jól ismered a magyar borokat, ha van mixer végzettséged vagy tapasztalatod, illetve ha közel laksz hozzánk.

  • Ha Te is szeretnél a Zila-csapat tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat a cv-pincer@zilakavehaz.hu emailcíme!

Néhány szó magunkról

  • A Zila Kávéház és Étterem több, mint 30 éves cukrászati múlttal rendelkezik, 2003 óta pedig klasszikus kávéházként és étteremként is működünk.
  • Az elmúlt évek során több száz családi és céges rendezvényt bonyolítottunk le, melyek között számos kitelepülés is szerepelt.
  • Cukrászatunk Magyarország tortái révén országos ismertségre tett szert, egyik legnépszerűbb Magyarország tortája, a Kecskeméti barackos kölestorta 2011-ben saját szabadalmaztatású és gyártású szilikon tortaformánkban, a Zila Tortaformában készült.
  • A kijárási korlátozás alatt ZilaGo néven elindítottuk házhozszállításunkat, mely a minőségi süteményeinknek, ételeinknek és szolgáltatásunknak köszönhetően rendkívül népszerű lett – ennek köszönhetően azt éttermünk újranyitását követően is megtartottuk.
Scroll To Top