Cím: 1183 Budapest, Üllői út 452. Térképen Tel: (1) 290-2417 ZilaGO rendelés

Sütipultos állás

Csatlakozz hozzánk

Pultos (sütipultos)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Munkaidő heti 4 vagy 5 nap, igénynek megfelelően, általában napi 10 vagy 12, esetleg 8 órában, váltakozóan, egyeztetés szerint.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér,
  • versenyképes fizetés,
  • fiatalos, összetartó csapat,
  • családi légkör,
  • rugalmas munkaidőbeosztás,
  • személyzeti étkezés.

Akit keresünk:

  • mosolygós, életvidám pultost keresünk, aki szereti a pörgést, szívesen dolgozik emberekkel, otthon érzi magát a vendéglátásban, és jó problémamegoldó képessége van,
  • szívesen dolgozz hétvégén is, hiszen a vendégeink többsége hétvégén jön

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előnyt jelent, ha otthonosan mozogsz a sütemények világában, szeretsz sütni-főzni, dolgoztál már cukrászdában pultosként-eladóként, illetve vettél már fel figuratortát, dísztortákat.
  • Ha még nem dolgoztál cukrászdában, de könnyen és szívesen tanulsz, akkor is bátran jelentkezz hozzánk!
  • Külön előny, ha italpultos tapasztalatod is van, néha segítséget jelent, ha be tudszsegíteni az italpultban is

  • Kérjük, jelentkezésedet az alábbi ŰRLAP kitöltésével tedd meg!
  • Az űrlapon néhány alapvető kérdést teszünk fel, mely segíti a hatékony kiválasztást - ez mindkét fél érdekét szolgálja.
  • Önéletrajzodat, illetve ha szeretnél csatolni, motivációs leveledet szintén az űrlapon keresztül tudod elküldeni részünkre.

Név(Kötelező)
Kérjük, mindenképpen add meg emailcímedet, mert nemleges válasz esetén emailen fogunk tájékoztatni.
Kérjük, add meg annak a tartózkodási helyednek az irányítószámát, ahonnan dolgozni járnál hozzánk!
Korábbi munkatapasztalatok
Kérjük, jelöld be, hogy mely területe(ke)n dolgoztál már korábban! Ha egyik területen sem dolgoztál, hagyd üresen ezt a pontot!
Teljes munkaidőben, vagy részmunkaidőben tudnál dolgozni?
Hetente hány napot tudnál vállalni?
Sütipultos kollégáink felváltva maradnak zárásig, tehát nem minden munkanap kell zárni. Nyitva tartásunk: H: zárva, K-Cs 10:00-21:00, P-Szo: 10:00-22:00, V: 10:00-21:00.
Kávéházunk jellemzően hétvégén bonyolít le nagyobb forgalmat, így szükséges, hogy sütipultosaink hétvégén is dolgozzanak - ez azonban nem jelenti azt, hogy ne lenne szabad hétvége.
Kérjük, lehetőleg pdf formátumban csatold az önéletrajzodat.
Dobd a fájlt ide, vagy
Engedélyezett fájl típusok: pdf, docx, jpg., Max. file size: 20 MB, Max. files: 3.
    Ide írhatsz bármilyen fontos dolgot, amit a jelentkezéssel kapcsolatban szeretnél elmondani.
    Honnan értesültél álláshirdetésünkről?(Kötelező)

    Néhány szó magunkról

    • A Zila Kávéház és Étterem több, mint 30 éves cukrászati múlttal rendelkezik, 2003 óta pedig klasszikus kávéházként és étteremként is működünk.
    • Az elmúlt évek során több száz családi és céges rendezvényt bonyolítottunk le, melyek között számos kitelepülés is szerepelt.
    • Cukrászatunk Magyarország tortái révén országos ismertségre tett szert, egyik legnépszerűbb Magyarország tortája, a Kecskeméti barackos kölestorta 2011-ben saját szabadalmaztatású és gyártású szilikon tortaformánkban, a Zila Tortaformában készült.
    • A kijárási korlátozás alatt ZilaGo néven elindítottuk házhozszállításunkat, mely a minőségi süteményeinknek, ételeinknek és szolgáltatásunknak köszönhetően rendkívül népszerű lett – ennek köszönhetően azt éttermünk újranyitását követően is megtartottuk.
    Scroll To Top